SYMULATOR SZKOLENIOWY URZĄDZEŃ PORTOWYCH

zamawiający: Delivr / Centrum Nowych Kompetencji
organizacja i oprogramowanie: Delivr
wykonanie: Madox
rok: 2019
status: zrealizowane

Nie często zdarza nam się pracować nad projektem całkowicie innowacyjnym, nie tylko dla nas, ale również w skali świata. Taki właśnie jest projekt symulatora szkoleniowego, który powstał na potrzeby Centrum Nowych Kompetencji. Ma pomóc w przygotowaniu pracowników do obsługi urządzeń portowych, takich jak suwnica czy żuraw. Szkolenia na prawdziwych maszynach są niezwykle kosztowne i ryzykowne.
Firma Delivr zajmująca się przygotowaniem oprogramowania symulatora VR zaprosiła nas do stworzenia kabiny dla tego systemu, która nie tylko miałaby oddawać w swojej estetyce całkowitą innowacyjność tego przedsięwzięcia, ale także współpracować z tworzonym oprogramowaniem, zwłaszcza z ruchomą platformą, która w trakcie symulacji pozwala dopełnić wrażenia obsługi prawdziwego urządzenia.
Powstały projekt to interpretacja kształtu kabiny suwnicowej. Konstrukcja została wykonana ze stali i sklejki a elementy zaprojektowane i zoptymalizowane komputerowo by zachować sztywność przy maksymalnym ograniczeniu wagi.

Share:
Facebook / Twitter / Pinterest

KOMODA 3 – BALTIC HOUSE LAB

SYSTEM NOŚNIKÓW INFORMACJI

STANOWISKO GENEALOGICZNE

GROLSCH SET EVENTOWY

KUBIK GDYBY

STOJAK EKOLA!