TRANS:FORMING DESIGN FROM POLAND

lokalizacja: Maison&Objet Paris / Warsaw Home
zamawiający: Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur
producent: Monika Brauntsch
identyfikacja wizualna: Marta Gawin
wykonanie: KS Montaż
zdjęcia: Marek Swoboda
rok: 2019
status: zrealizowane

„Trans:Forming Design from Poland” to inicjatywa, w której wzięło udział dziesięć polskich firm z branży wyposażenia wnętrz. W ramach procesu firmy otrzymały kompleksowe wsparcie w zarządzaniu wzornictwem. Finałem projektu była promocja powstałych kolekcji na dwóch ważnych, międzynarodowych wydarzeniach targowych –Maison&Objet w Paryżu (6-10 września 2019) oraz Warsaw Home w Nadarzynie pod Warszawą (3-6 października 2019).
Zostaliśmy zaproszeni do stworzenia stoiska targowego, na którym zaprezentowane miały być międzynarodowej publiczności nowe kolekcje.
Różnorodność form, kolorów i faktur prezentowanych mebli skłoniło nas do postawienia na prostą kolorystykę i naszą ulubioną sklejkę. Wystawa została zaprojektowana tak, żeby każda firma otrzymała swoją dedykowaną przestrzeń i by każda z tych przestrzeni posiadała porównywalną ekspozycję i widoczność. Było to wbrew pozorom spore wyzwanie, zwłaszcza, że każda firma miała swoje pomysły na to jak najlepiej zaprezentować stworzone przez nich kolekcje.

Share:
Facebook / Twitter / Pinterest

OTWARCIE EUROPEJSKIEGO CENTRUM SOLIDARNOŚCI

STREFA MARKI HEINEKEN W RAMACH OPEN’ER FESTIVAL

WYSTAWA „ARTEFAKTY” NA EXPO 2020

CAPTAINS OF ILLUSTRATION NA FRANKFURTER BUCHMESSE

POLSKIE STOISKO CULTURE.PL

H&M LOVES MUSIC